The 2-Minute Rule for konum nasıl atılır

Geri’ye dokunarak SOS mesajlarının nasıl tetikleneceğini seçebilir ve bunların fotoğraf mı yoksa ses kayıtları mı içermesi gerektiğine karar verebilirsiniz.

Android telefona sahip olan vatandaşlar konum gönderme hakkında bilgi edinmek istiyorlar. Android telefonları olan kişiler için şunu diyebiliriz ki; öncelikle sohbet ekranının alt kısmındaki "Ataş simgesi"ne basın.

Google'ın en popüler servislerinden bir tanesi olan ve bizi dünyada istediğimiz herhangi bir yer ile ilgili harita, konum ve işletme bilgileri gibi zengin sonuçlar sunan Haritalar'dan konum atmak da oldukça kolay.

Orta phase akıllı telefon piyasasında lider olan Samsung, yerini sağlamlaştırmak için her yıl daha kullanışlı telefonlar çıkarmaya devam…

Karşı tarafın sizin hareketinizi takip etmesini istemiyorsanız ya da sabit bir yerde bulunuyorsanız bu seçenek sizin için uygun olanı olacaktır.

Your browser isn’t supported any longer. Update it to find the best YouTube experience and our most current characteristics. Learn more

Konum paylaşma özelliği hemen her mesajlaşma uygulamasında olduğu gibi elbette ki BiP uygulamasında da bulunmaktadır. Klavyenin sol üst kısmında bulunan konum paylaşma fonksiyonundan konum butonuna tıklanarak istediğiniz kişiye anlık konum gönderilebilmektedir.

Eğer ki yukarıdaki uygulamalara erişemiyorsanız ya da bu uygulamalarla alakalı herhangi bir sıkıntınız varsa, SMS ile de istediğiniz kişiye bir konum bağlantısı yollayabiliyorsunuz.

Bir iPhone’da sol alttaki artı simgesine konum nasıl atılır dokunun. Android telefonda sağ alttaki ataş simgesine dokunun.

Telefondan konum atma nasıl yapılır sorusunun cevabı, sizin hangi platform üzerinden konum atmak istediğinize göre değişmekte.

Konum atma iPhone telefonlarda da, android cihazlar ile aynı advertisementımları takip ederek sağlayabilirsiniz. Aşağıda ki advertisementımları takip ederek konum bilgisi atma işlemini tamamlayabilirsiniz. iPhone konum paylaşma adımları;

Sonrasında bu mavi noktaya basılı tutuyorsunuz ve karşınıza aşağıdaki gibi bir menü açılıyor.

Telefonu yeniden başlatın: Telefondan kaynaklı bir arıza olabilir ya da önbellek dolu olduğu için dilemma yaşanabilir. Böyle durumlarda önbelleği temizlemeli ve telefonu yeniden başlatmayı denemelisiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken bir de önemli nokta bulunuyor. Eğer iPhone konum atma özelliğini kullanıyorsanız varsayılan olarak Apple Maps uygulaması seçili oluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *